Ryan Adams på turné, og besøker Norge i juni

Ryan Adams har nettopp annonsert nok et comeback, denne gangen på konsertscenen.

Og heldigvis kommer han denne gangen innom Norge. Folketeateret i Oslo er stedet, 11. juni er tidspunktet.

Billettene legges ut på Billettservice fredag 18/3, via LiveNation

Turnélisten:

Friday, June 10, 2011 Stockholm, Sweden Cirkus
Saturday, June 11, 2011 Oslo, Norway Folketeatret
Monday, June 13, 2011 Malmö, Sweden The Consert House
Tuesday, June 14, 2011 Copenhagen, Denmark Koncerhauset
Thursday, June 16, 2011 Lisbon, Portugal Aula Magna
Friday, June 17, 2011 Porto, Portugal Teatro Sa Da Bandeira
Monday, June 20, 2011 London, UK Barbican
Wednesday, June 22, 2011 Brighton, UK Dome
Thursday, June 23, 2011 Manchester, UK Bridgewater Hall
Saturday, June 25, 2011 Glasgow, UK Academy
Sunday, June 26, 2011 Oxford, UK Oxford New Theatre
Tuesday, June 28, 2011 Amsterdam, Holland Concertgebouw

Ryan selv sier:

«I wrote some new tunes this winter on my acoustic guitar. I think I’d like to play them for whoever wants to hear them. Please don’t yell at me.»

SHARE
Forrige artikkelThe Rainmakers – 25 ON
Neste artikkelFrem Fra Glemselen – Barenaked Ladies – Rock Spectacle
Jeg mener at livet er for kort til å høre på dårlig musikk. Og vil heller anbefale GOD musikk, og har som mål å anmelde musikk jeg LIKER, istedenfor å skrive slakteanmeldelser for å få ut innestengt aggresjon over egen utilstrekkelighet. Noenlunde fast plass på spillelista: Elvis, Bob Dylan, Neil Young, Reckless Kelly, The Rainmakers, American Aquarium, Sons of Bill, Lars Winnerbäck, Tom Petty, Todd Snider, Son Volt, Ryan Adams, Drive-By Truckers... Topp 3 på spillelista: Bob Dylan, Elvis, Lars Winnerbäck. Faller alltid tilbake på disse når jeg går lei av å prøve å finne diamantene i kullbingen. Noen favorittskiver: Son Volt - Trace Bob Dylan - Blood On The Tracks Neil Young - Ragged Glory Lars Winnerbäck - Södermarken Chip Robinson - Mylow Kasey Anderson - Nowhere Nights Paul Simon - Graceland Drive-By Truckers - Dirty South Ryan Adams - 48Hours The Backsliders - Throwin' Rocks At The Moon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here